Prudniccy kryminalni mają nowy samochód

Komenda Powiatowa Policji w Prudniku ma nowy nieoznakowany radiowóz. Zakup pojazdu był możliwy dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Prudniku. Władze Powiatu na ten cel przeznaczyły 32 500 złotych. Auto będzie służyło funkcjonariuszom w codziennej pracy na rzecz bezpieczeństwa społeczności lokalnej. Kluczyki do nowego radiowozu z rąk Starosty Prudnickiego Pana Radosława Roszkowskiego odebrał Komendant Powiatowy Policji w Prudniku mł. insp. Krzysztof Urban.

6 lutego, na terenie Komendy Powiatowej Policji w Prudniku odbyło się uroczyste przekazanie oraz poświęcenie nowego nieoznakowanego radiowozu. Zakup pojazdu był możliwy dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego, które na ten cel przeznaczyło 32 500 złotych. Pozostała część środków pochodzi z budżetu Komendy Głównej Policji. Radiowóz będzie służył w codziennej pracy policjantom wydziału kryminalnego.

Kluczyki do nowego radiowozu z rąk Starosty Prudnickiego Pana Radosława Roszkowskiego odebrał Komendant Powiatowy Policji w Prudniku mł. insp. Krzysztof Urban. Komendant podziękował za wsparcie na rzecz bezpieczeństwa oraz dofinansowanie nowego radiowozu.

(za: Policja Prudnik)