Prudnicki tydzień teatralny

W Prudniku ruszył już kolejny Tydzień Teatralny. Prezentujemy tegoroczny repertuar 

2 kwietnia (wtorek)

„Brzydkie kaczątko”, w reż. Waldemara Lankaufa realizowany przez grupę teatralną „Pszczółki” ze szkoły Podstawowej w Grobnikach (godz. 10.00)

„Mały Książę” w reż. Waldemara Lankaufa realizowany przez grupę teatralną „Pod psem” z Miejskiego Ośrodka Kultury w Kędzierzynie-Koźlu (godz. 11.00 i 12.00)

„Jaskółka czyli wieś(ć) polska” w reż. Piotra Charczuka, zrealizowany przez grupę teatralną z Gminnego Ośrodka Kultury w Lubrzy (godz. 18.00).

3 kwietnia środa

„Aksamitka, córka diabła” w reż. Beaty Puzia, w wykonaniu dziecięcego teatrzyku „Bąbel” z Centrum Kultury w Głuchołazach (godz. 10.00 i 11.00).

4 kwietnia czwartek

„Honor Rycerza” w reż. Elżbiety Dragan, zrealizowany przez grupę teatralną „Pinokio” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Prudniku (godz. 9.00 i 10.00).

5 kwietnia piątek

„Strzelce 2050” w reż. Tomasza Stochniała, zaprezentuje grupa teatralna „Dzieci Dionizosa” ze Strzeleckiego Ośrodka Kultury ze Strzelec Opolskich (godz. 11.00).

7 kwietnia niedziela

„Rejs – czyli radość, wolność i inne głupoty” w reż. Tomasza Stochniała, realizowany przez grupę teatralną „To się uda” z Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowie (godz. 17.00).

 8 kwietnia poniedziałek

„Spółka z o.o.” w reż. Małgorzaty Dolak, zrealizowany przez Grupę Teatralną Dorosłych „Persona Grata” z Ośrodka Kultury i Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Niemodlinie (godz. 17.00).

9 kwietnia wtorek

„Samobójca” na podstawie sztuki Nikołaja Erdmana w reż. Piotra Charczuka, realizowany przez Grupę Teatralną „Lombard” z Centrum Kultury w Głuchołazach (godz. 18.00).

Poza spektaklem niedzielnym, który odbędzie się w sali reprezentacyjnej Pałacu Fränkla w Prudniku, wszystkie przedstawienia będą miały miejsce w sali widowiskowej kina „Diana” w Prudniku.

(za: Prudnicki Ośrodek Kultury)